سفارش و انجام پروژه بک اند (سرور) توسط تیم متخصص و حرفه ای


سرورها یکی از مهمترین ابزارهای نگهداری و دسترسی اطلاعات در شبکه جهانی اینترنت بوده و با استفاده از پایگاه داده ها و سرویس های تحت سرور امکان استفاده از اطلاعات را فراهم کرده اند که به این مجموعه از ابزارها، بک اند (Backend) می گویند.

مدیریت و امنیت اطلاعات در سرورها از اهمیت بالایی برخوردار بوده و سالانه شرکت های بزرگ برای حفظ و نگهداری اطلاعات و امنیت پایدار آن ها هزینه های بسیار زیادی می کنند.

تیم بک اند (سرور) SDK Tools توسط برنامه نویسان مجرب و به وسیله بروزترین ابزارهای برنامه نویسی و امنیتی اقدام به تولید سرویس های تحت سرور حرفه ای کرده و با ارائه با کیفیت ترین پروژه ها با حداقل هزینه توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب نماید.


وب سرویس، بکند، برنامه نویسی سرور


چرا تیم مهندسی نرم افزار SDK Tools

◉ مهندسین با تجربه و متخصص در امر تولید سرویس های تحت سرور

◉ تجربه بالا در طراحی و پیاده سازی وب سرویس

◉ استفاده از بروزترین ابزارها و تکنیک های برنامه نویسی

◉ پشتیبانی بدون قید و شرط سرویس های تولید شده (یکسال بصورت رایگان)


مشاوره پروژه بک اند (رایگان)

تیم مهندسی نرم افزار ما بعد از ثبت پروژه توسط کارفرما و بررسی آن توسط متخصصین خود، طی تماس تلفنی و یا برگزاری جلسه برخط (Online) اقدام به مشاوره رایگان در مورد پروژه ثبت شده و مراحل تولید و پیاده سازی آن میکند.

◉ لازم به ذکر است این مشاوره شامل هیچ هزینه ای نمیشود و کاملا رایگان می باشد.


طراحی، پیاده سازی و توسعه سرویس های تحت سرور (Web Service)

مراحل طراحی و پیاده سازی سرویس های تحت سرور به شرح زیر می باشد:

۱. ثبت درخواست (سفارش) پروژه طراحی و پیاده سازی سرویس تحت سرور

۲. بررسی توسط تیم متخصصین

۳. برگزاری جلسه برخط (Online)

۴. آغاز مراحل طراحی و پیاده سازی بک اند (Backend) مورد نظر کارفرما

۵. ...


پروژه های تجاری در طراحی و پیاده سازی بک اند (سرور)

پروژه های تجاری معمولا دارای ابعاد گسترده و اجزاء بسیار زیادی هستند و بر این اساس زمانبندی و هزینه متفاوتی به نسبت پروژه های عادی را شامل می شوند.

تیم متخصصین ما بعد از بررسی توضیحات پروژه و همچنین برگزاری جلسات برخط (Online) و همچنین تهیه مستندات مورد نیاز پروژه اقدام به طراحی و پیاده سازی وب سرویس های تجاری مد نظر کارفرما میکند.


چند نمونه از پروژه های تجاری معروف:

۱. وب سرویس ارز و ارزهای دیجیتال

۲. وب سرویس هواشناسی

۳. وب سرویس ارسال پیامک (SMS)

۴. ...


انجام پروژه رایگان!

یکی از فریبنده ترین اصلاحات رایج در سفارش و ثبت درخواست پروژه ها، انجام پروژه رایگان می باشد.

معمولا هدف از طرح این اصطلاح، فریب کارفرما و سرقت ایده آن ها بوده و همچنین زمان دستیابی به نتیجه مد نظر کارفرمایان را به شدت افزایش می دهد.


انجام پروژه ارزان!

اولین سوال بعد از خواندن متن "انجام پروژه ارزان" در ذهن کارفرمایان معمولا "ارزان به چه قیمتی" می باشد.

هیچ ارزانی و هیچ گرانی بی دلیل نبوده و نباید ایده ها و پروژه ها بدون نظر کارشناسی توسط متخصصین تعیین قیمت شوند، همچنین قیمت واقعه ای یک پروژه را نباید تنها از یک متخصص و یا یک شرکت جویا شد.

◉ لازم به ذکر است هیچ مرجعی برای تعیین قیمت ۱۰۰ درصدی پروژه وجود ندارد و کارفرمایان با توجه به حجم و مدت زمان اجرای پروژه باید تناسب مورد نظر در تعیین هزینه ها را مد نظر قرار دهند.


وب سرویس، ای پی آی، API


وب سرویس چیست؟ (Web Service)

وب سرویس (Web Service) مجموعه ای از دسترسی ها (API) ها به اطلاعات بر بستر شبکه است که با استفاده از ورودی و خروجی استاندارد شده امکان تبادل را فراهم می سازد.

وب سرویس ها در نرم افزارهای اندروید، آی او اس، وب سایت ها و... قابل استفاده بوده و سطح کارآیی آن ها را (بر اساس کاربرد) به شدت افزایش می دهد و امنیت تبادل و حفظ و نگهداری اطلاعات را بر عهده دارد.